General information

Country
Poland
Region
Masovian
FM Location
PLCH : Poland Headquarter
Date published
25 July 2022

Company Description

Opis firmy

W FM Logistic zatrudniamy 27 500 osób. Wierzymy, że razem możemy zmienić świat, dlatego angażujemy się w rozwój zrównoważonej i ekologicznej sieci logistycznej. Wspólnie z klientami tworzymy pionierskie modele odpowiedzialnych łańcuchów dostaw z poszanowaniem ludzi i planety. Naszą wizję realizujemy w 14 krajach Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej.

W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. FM Logistic CE posiada 16 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów. Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel. Więcej informacji na temat firmy dostępnych pod adresem: www.fmlogistic.pl

Job Summary

Do Działu IT w Mszczonowie poszukujemy doskonale zorganizowanej i systematycznej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rozliczeń i Zarządzania Środkami Trwałymi IT. Jeżeli lubisz trzymać rękę na pulsie, sprzęt komputerowy jest Twoją pasją, a praca zespołowa i nowe wyzwania motywują Cię do działania to nie czekaj dłużej, tylko aplikuj i zostań członkiem naszego zespołu profesjonalistów!

Job Description

Twój zakres obowiązków:

  • Minimum podstawowa znajomość sprzętu IT (biurowego, magazynowego, sieciowego i serwerowego).
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność.
  • Determinacja w dążeniu do wykonywanych celów i samodzielność w działaniu.
  • Entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego .
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasze wymagania:

  • Zarządzanie i ewidencjonowanie środkami trwałymi (hardware i software) IT.
  • Zarządzanie cyklem życia licencji oprogramowania oraz kontraktami serwisowymi.
  • Zbieranie zamówień i wydawanie sprzętu i oprogramowania IT.
  • Koordynowanie cyklicznych procesów inwentaryzacji sprzętu IT.
  • Kontakt z dostawcami sprzętu IT (specyfikacja, serwis i dostawy urządzeń).
  • Gospodarowanie nieużywanymi i zamortyzowanymi środkami trwałymi IT.
  • Poszukiwania rynków zbytu dla nieużywanego sprzętu IT.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień oraz aktualizacja procedur dotyczących zarządzania środkami trwałymi IT.

Co oferujemy?

  • Unikalna możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku jednej z największych firm logistycznych działających na rynku od 1967 roku.
  • Równowaga między życiem zawodowym i prywatnym.
  • Elastyczność i możliwości pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu.
  • Możliwości rozwoju i awansów we wszystkich kierunkach - w pionie i poziomie.
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, kursy, konferencje.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń oraz motywacyjny program premiowy.
  • Stabilność zatrudnienia, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do innowacyjnych technologii, z którymi pracujemy na co dzień.
  • Zniżki dla pracowników na wybranych stacjach benzynowych.
  • Programy, inicjatywy i działania CSR w obszarach takich jak środowisko, zaangażowanie i rozwój społeczności.
  • Przyjazna atmosfera, różnorodne i międzynarodowe środowisko pracy.